Pracownia marzeń

szkolenia

Pracownia marzeń

sale warsztatowe

Pracownia Marzeń to nie tylko siedziba naszej firmy, w której znajduje się także Pracownia Bajek. To przede wszystkim miejsce spotkań warsztatowych dla dzieci, szkół i rodzin. To także przestrzeń w której możesz przy współpracy z nami zorganizować własne wydarzenie. Możesz skorzystać z jednej z dwóch sal – kameralnej i jeszcze bardziej kameralnej 😉  W każdej idealnie sprawdzają się warsztaty, zajęcia artystyczne, rozwojowe oraz kameralne zajęcia fitness. Połącz swoją ofertę z oferta pracowni, by dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej lub poznaj ofertę pracowni opisaną poniżej.

Nasza propozycja obejmuje ćwiczenia ruchowe Nirvana Fitness (gimnastyka relaksacyjno – oddechowa), warsztaty ze spełniania marzeń,  warsztaty planowania zrównoważonych projektów biznesowych, warsztaty z kreatywności i porozumienia bez przemocy. W wariancie indywidualnym lub dla firm. Poniżej znajdziesz także zdjęcia z warsztatów, które zostały zorganizowane przy współpracy z nami oraz ofertę warsztatów proponowanych bezpośrednio przez pracownię. Jednak bez problemu pomożemy Ci zorganizować szkolenie lub warsztat z przyjaciółmi pracowni – którzy swoje warsztaty i zajęcia już w niej prowadzili. Zapytaj, a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb – w końcu kto pyta, nie błądzi 🙂

Wybierz szkolenie

dopasowane do Twoich potrzeb

Dla Ciebie

poznaj ofertę warsztatów indywidualnych

Sprawdź

Dla firmy

zintegruj zespół, wytycz nowy plan

Sprawdź

Dla związku

zbuduj związek marzeń pracując w parze

Sprawdź

Dla społeczności

konsultacje społeczne

Sprawdź

Warsztaty w Pracowni Marzeń

Poczuj wolność

poczuj się częścią całości

Każdy plan, który powstanie na warsztatach składa się z czterech elementów: marzenia, planowania, robienia oraz celebracji. Szczególnie ten ostatni element okazuje się pomocny, bo gdy wiemy że na końcu projektu czeka nas nagroda, którą sami wyznaczyliśmy, jesteśmy bardzo zmotywowani i naprawdę che nam się działać.

A gdy wiemy, że projekt dba o nas i spełnienie naszych marzeń, my dbamy o niego. To całkowicie nowe podejście do zarządzania projektami, bo to nie leader wyznacza cel i środki do jego realizacji, czy ludzi którzy mają wykonać zadania. Tu cele i zadania wyznaczamy razem, a co do planu który wypracowujemy zgadzają się wszyscy. Każdy z własnej woli angażuje się w zadania, w których chce uczestniczyć i daje to wiele, naprawdę wiele radości.

Samokontrola i samodyscyplina powoduje, że leader przestaje pełnić rolę „rodzica”, który musi co chwilę dyscyplinować członków zespołu. Może się rozluźnić i otworzyć, bo tu wszyscy dbają o wszystkich, a więc i o jego potrzeby.