Pracownia marzeń

szkolenia

Pracownia marzeń

szkolenia

Pracownia Marzeń to nie tylko miejsce spotkań warsztatowych dla dzieci, szkół i rodzin. To także przestrzeń, do której można przyjść na szkolenie dla dorosłych, by choć nieco oderwać się od rutynowych obowiązków, zatrzymać się i dotrzeć do swojego potencjału, a także … dobrze się przy tym bawić! Nasza oferta obejmuje ćwiczenia ruchowe, warsztaty ze spełniania marzeń i tworzenia mapy marzeń, warsztaty z kreatywności i porozumienia bez przemocy, a nawet wycieczki integracyjne na zamówienie. Wszystkie dopasowane do potrzeb.

Wybierz szkolenie

dopasowane do Twoich potrzeb

Dla Ciebie

poznaj ofertę warsztatów indywidualnych

Sprawdź

Dla firmy

zintegruj zespół, wytycz nowy plan

Sprawdź

Dla związku

zbuduj związek marzeń pracując w parze

Sprawdź

Dla społeczności

konsultacje społeczne

Sprawdź

Warsztaty w Pracowni Marzeń

Poczuj wolność

poczuj się częścią całości

Każdy plan, który powstanie na warsztatach składa się z czterech elementów: marzenia, planowania, robienia oraz celebracji. Szczególnie ten ostatni element okazuje się pomocny, bo gdy wiemy że na końcu projektu czeka nas nagroda, którą sami wyznaczyliśmy, jesteśmy bardzo zmotywowani i naprawdę che nam się działać.

A gdy wiemy, że projekt dba o nas i spełnienie naszych marzeń, my dbamy o niego. To całkowicie nowe podejście do zarządzania projektami, bo to nie leader wyznacza cel i środki do jego realizacji, czy ludzi którzy mają wykonać zadania. Tu cele i zadania wyznaczamy razem, a co do planu który wypracowujemy zgadzają się wszyscy. Każdy z własnej woli angażuje się w zadania, w których chce uczestniczyć i daje to wiele, naprawdę wiele radości.

Samokontrola i samodyscyplina powoduje, że leader przestaje pełnić rolę „rodzica”, który musi co chwilę dyscyplinować członków zespołu. Może się rozluźnić i otworzyć, bo tu wszyscy dbają o wszystkich, a więc i o jego potrzeby.