Wycieczki ekologiczne

Edukacja ekologiczna

w podróży

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo wyjazdy tematyczne np. ,,W podróży do źródeł’’, czy ,,Ekoludki – ratujemy planetę’’. Nasze propozycje to niezwykłe wycieczki szkolne, które pozwolą dzieciom i młodzieży poprzez zabawę poznać szereg ciekawych tematów i odkryć nowe zakątki na mapie Polski. Te wyjazdy przybliżą uczestników do natury i umożliwią zobaczenia historii ,,na żywo’’ przez aktywne spędzanie czasu w gronie koleżanek i kolegów. Niezapomniane wrażenia pozostaną w pamięci milusińskich na zawsze, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w edukacji i doświadczeniu przy organizacji wyjazdów dla dzieci.

 

 

Zielone Szkoły

z edukacyjnym zacięciem

Zapytaj o ofertę edukacyjnych wyjazdów na Zielone Szkoły. Zadbaj, by dzieci z wyjazdu wyniosły nie tylko zdjęcia i dużo radosnych wspomnień, ale też wiedzę. Zapytaj o dostępne tematy wycieczek, zarezerwuj termin i podziel się z rodzicami i uczniami wyjątkową ofertą.

Pobierz program wycieczki:

W poszukiwaniu Skarbów Bałtyku  W poszukiwaniu Skarbów Bałtyku – Zielona Szkoła – Pogorzelica – oferta.pdf

 

Wyjazdy jednodniowe

z sensem

Edukacyjne wycieczki jednodniowe to kolejna propozycja dopasowana do potrzeb klasy. Uczymy o energii, parmakulturze, życiu w zgodzie z naturą i less waste. Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy i dowiedz się więcej! Nie czekaj i zarezerwuj termin wycieczki. Potrzebujesz pomocy przy organizacji wyjazdu innego typu? Skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.